Bekleyiniz...
Serkan Baykal

Serkan

Baykal

 

Dj Serkan Bycall, 12 senedir faal olarak ve yaklaşık 6 senedir profesyonel olarak Dj’ lik hayatına devam etmektedir. Bir çok ünlü Club’ın yanı sıra ” Su Ada – Boğaziçi Ünv. – Park Orman – Çırağan Sarayı – Four Season ” gibi bir çok önemli mekanda yer alan organizasyon ve davetlerde performans sergilemiştir.

Dj’ liğe Profesyonel Olarak 2007 Yılında Başladı.

2007 yılında Bağdat Caddesi’ nde “Cadde Team”i kurarak şu anki adı “Cadde Nispet” olan gece klübünde Dj’ lik hayatının ilk profesyonel adımını atmış oldu. Bu süre içerisinde de bir çok klüpte de performans sergilemeye devam etti.

2008 yılında prodüksiyon firmasında görev almaya başlayarak profesyonel müzik kariyerini bir adım daha öne taşımıştır.Bir çok ünlü simanın Düğün Organizasyonu, Lansman, Açılış, Kokteyl, Özel Parti ve Konser’inde aranılan isim olarak adını yazdırmıştır.

2008 yılında popüler müziği bir kenara bırakıp, bu zaman zarfında LO-FI (LOUNGE, CHILL OUT, AMBIANCE, JAZZ) türünde müzik yaparak sayılı isimlerin arasına girdi. Bir çok derleme albüm ile kendi kitlesine ulaşmayı başardı. Bu mesleğe her ne kadar elektronik müziğii severek başlasa da, yıllar kendisini, müziğin her türünü dinlemeye yöneltti. Jazzy, funky, soul, alternative, rock, 80’s ve 90’s kendini kanıtladıktan sonra 2010 yılında Aytunç Bentürk Hot Latin Night ile Murphy’s Kalamış Dance Bar ’ da performans sergileyerek latin dünyasına da ayrıca müthiş bir adım atmıştır. Sess Uludağ, Nişantaşı Biber, Kuruçeşme Sortie , Desibel Club, ve şimdi Sess Nişantaşı / Bodrum ‘da performanslarına devam etmektedir.

 

Dj Serkan Bycall Video Performansları İçin Tıklayınız….

 

Profesyonel Dj Düğün Giriş Müzikleri 2016, Düğün İlk Dans Müzikleri 2016, Düğün Pasta Müzikleri 2016, Çiçek Atma Müzikleri 2016

Hayal Kahvesi Çubuklu

düğün dj iletişim hizmeti

Sheraton Maslak

Profesyonel Dj Düğün iletişim Müzikleri 2016, Düğün İlk Dans Müzikleri 2016, Düğün Pasta Müzikleri 2016, Çiçek Atma Müzikleri 2016

O Ağacın Altı Çamlıca