Bekleyiniz...
istanbul Düğün Dj Hizmeti

Dj istanbul Performansları

Profesyonel istanbul Düğün Dj Hizmeti

12 senedir faal olarak istanbul düğün dj piyasasında bir çok ünlü Club ‘ün yanı sıra ” İstanbul Su Ada,  Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği, Park Orman, Çırağan Sarayı, İstanbul Four Season, Hayal Kahvesi Çubuklu, Ulus 29,  ” büyük başlıklar gibi bir çok önemli organizasyon ve davetlerde istanbul ‘da ki misafirlerine dj hizmeti vermeye devam etmektedir.

Düğün Dj ‘i özellikle istanbul şehiri için önem arz etmek ile beraber;  yeni müzik türleri, düğün konseptleri, ve trendlerin takibi diğer şehirlere nazaran öne çıkmaktadır.

İstanbul’ da düğün müziklerinde canlı orkestra tercihi yerini dj  performanslarına bıraktı.Bununla beraber düğününüze belli bir repertuardan çok, daha geniş yelpaze ile tüm tarzları barındıran performanslar için istanbul düğün dj ‘leri taleplerini arttırdı.Kaliteli ve hayalinizdeki düğünü gerçek kılmak için dikkat edilmesi gereken, kalitenin yanı sıra profesyonel bir yaklaşımla daha ilk müzik görüşmesinde dj değerini size fark ettirecektir.

Orkestra tabii ki güzel, ama her istediğinize yanıt verememesi sizin için bir handikap. Tüm repertuar önceden hazırlanıyor.Ama dj çok geniş müzik yelpazesi ile siz dansınıza hiç ara vermeden, eğlencedeki tempoyu da hiç düşürmeden size hayalinizdeki düğünü mümkün kılıyor. Tabii ki tüm dj ‘ler için aynı şeyi söyleyemiyoruz. Düğününüzdeki dj ile bilinmesi gerekenler başlığı altında da size yardımcı oluyoruz.