Bekleyiniz...
Düğün Dj 2017

Bycall MUSIC WEDDING & Event Dj 2017

Serkan Baykal

Bir çok ünlü simanın Düğün Organizasyonu, Lansman, Açılış, Kokteyl, Özel Parti ve Konser ’lerinde aranılan isim olarak adını yazdıran Dj Serkan Bycall , Sess Nişantaşı,Biber Nişantaşı, Kuruçeşme Sortie son 3 performans gösterdiği mekanlardır.

Tanıtım

Serkan Erdiril

Düğün Dj Serkan Erdiril

1991 yılında Asım Can Gündüz ile tanıştıktan sonra, kendisinin hem asistanlığını ve klüplerinde Dj’liğini yapmaya başladı. 1998 yılında Feriye Lokantası’nın ilk Düğün Dj ‘i oldu ve şu anda organizasyon yapan köklü şirketlerle işbirliği içinde bulunup birçok organizasyon içerisinde bulunmaktadır.

Tanıtım

Canberk Hepsev

Canberk Hepsev Dj Düğün

Lise yıllarında en çok tercih edilen eğlence merkezlerinde profesyonel olarak Dj hizmeti vermeye başladıBugüne kadar sayısız prestijli organizasyona ve en beğenilen eğlence mekanlarına profesyonel hizmet vermiş ve yine bu alanlarda dinleyenlerine hizmet etmektedir.

Tanıtım

Burcu Kantarlı

Profesyonel Dj Düğün Kadın, Kına Bayan Dj, Bayan Dj, Çiçek Atma Müzikleri 2016

20 yaşına kadar müzik tutkunu ve sıkı bir dinleyici olarak müzik  listelerini yakından takip etti. Özel bir partide dj arkadaşının kabinini Burcu’ya bırakmasıyla da gerçek anlamda djliğe ilk adımını atmış oldu. Şimdiye kadar birçok yerde yapmış olduğu kaliteli müzikle dinleyenlerin büyük beğenisini kazandı.